Produkt dnia
Spodnie różowe  PETIT
Spodnie różowe PETIT
72,00 zł
T-shirt "MRS" WORD
T-shirt "MRS" WORD
44,99 zł
Bluza "CÓRKA" WORD
Bluza "CÓRKA" WORD
59,99 zł
Czas i koszty dostawy
 
 
Kurier - 14 PLN / BEZPŁATNA (ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 PLN) 1-2 dni

Naszym celem jest dostarczenie następnego dnia , wszystkich zamówień złożonych od poniedziałku do piątku  przed godz.12.00. Jeśli nie będzie to możliwe, przybliżony termin dostawy zostanie wskazany w mail potwierdzającym zakup lub sms. Kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia zostanie  ono  odesłane do  sklepu internetowego.

 

Paczkomat - 11 PLN / BEZPŁATNA (ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 PLN) 1-2 dni

Dostępne punkty odbioru zostaną wskazane po dokonaniu zakupów na naszej stronie i przejściu do dalszego etapu związanego z wyborem sposobu płatności oraz dostawy..W momencie nadania przez nas paczki, otrzymasz specjalny komunikat mailowy. Co więcej – w chwili dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymasz  powiadomienie sms z kodem odbioru . Zachowaj je, by móc odebrać paczkę. Od tego momentu paczka będzie oczekiwać na Ciebie w punkcie odbioru 48 h.

 

Prosimy pamiętać, że dostawy są realizowane tylko w dni powszednie.

 

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Czas realizacji zamówienia (bez dostawy) wynosi do 3 dni roboczych dla towarów dostępnych od ręki oraz do 14 dni roboczych dla towarów dostępnych na zamówienie. W przypadku zamówień łączonych - produktów dostępnych od ręki i towarów dostępnych na zamówienie, wszystkie produkty wysyłane są w jednej paczce, zaś czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl